Wat doet het bestuur?

  • Bewegingsopbouw: leden, sympathisanten en geïnteresseerden activeren en binden
  • Ledenvergaderingen organiseren
  • Proactief scouten voor alle functies binnen een afdeling
  • Deelname aan verkiezingen organiseren
  • Dialoog binnen en buiten de afdeling mogelijk maken
  • Politiek personeelsbeleid (o.a. functioneringscommissie)
  • Verantwoordelijk voor bewaken privacy en security in de afdeling

Om deze taken uit te voeren zijn we op zoek naar versterking! Als algemeen bestuurslid kies je in overleg met je medebestuursleden een aandachtsgebied. We horen graag van jou waar jouw interesses liggen en je bent vrij om eigen ideeën aan te dragen! We hebben op het moment ruimte voor meerdere bestuursleden. De aandachtsgebieden waar we sowieso menskracht nodig hebben zijn:

  • Het organiseren van activiteiten – zowel online als offline. Want lid zijn van een politieke partij is meer dan vergaderen alleen!
  • Diversiteit en inclusie van de afdeling in de breedste zin van het woord – Hoe maken we onze afdeling toegankelijk en fijn voor iedereen?

Het betekent dus niet dat je geen andere dingen kan of mag doen, maar op een van bovengenoemde twee aandachtsgebieden ligt je focus.

Dus heb je affiniteit met een van deze twee dingen en lijkt het je leuk om bij te dragen aan onze afdeling? Stuur dan een e-mail naar bestuur@groenlinksnijmegen.nl.  Ook als je meer informatie wil of vragen hebt kun je mailen naar dit adres!